O nas
Dostarczamy kompleksowe rozwiązania z zakresu rekrutacji pracowników oraz elastycznych form zatrudnienia.
HRBC jako grupa oferuje swoim Klientom szeroki wachlarz kompleksowych rozwiązań z zakresu Human Resources (praca tymczasowa w Polsce, praca tymczasowa we Francji, rekrutacje specjalistyczne), outsourcingu usług biurowych (kadry i płace, księgowość, obsługa klienta) oraz outsourcingu usług logistycznych i produkcyjnych.

Od 2017 roku naszą pozycję na rynku międzynarodowym umacnia francuska agencja pracy – HRBC France, która wchodzi w skład struktury HRBC Group.
HRBC Group to przede wszystkim zespół specjalistów z bogatym doświadczeniem branżowym i wiedzą ekspercką.

Sprawdź nasze usługi świadczone na najwyższym poziomie. Razem dopasujemy je do indywidualnych potrzeb Twojego przedsiębiorstwa. Wsparcie otrzymane ze strony naszych specjalistów zapewni długotrwałą satysfakcję i widoczne efekty.
Nasza grupa
Realizuje kompleksowy proces legalizacji pobytu i pracy pracowników zza wschodniej granicy na zlecenie Klienta.
Realizuje outsourcing procesów produkcyjnych i logistycznych z doświadczeniem na rynku międzynarodowym.
Dostarcza Klientom belgijskim wykwalifikowaną kadrę w branży budowlanej, logistycznej i magazynowej.
Dostarcza kompleksowe rozwiązania z zakresu pracy tymczasowej Klientom na rynku francuskim.
Dostarcza kompleksowe rozwiązania z zakresu rekrutacji, pracy tymczasowej, pełnej obsługi kadrowo-płacowej oraz outsourcingu.
Nasze marki
Wyszukiwarka ofert pracy w Polsce i za granicą. W HRBC Group codziennie publikujemy nowe ogłoszenia w naszej wyszukiwarce, aby ułatwić Kandydatom znalezienie wymarzonej pracy.
Zespół specjalistów dedykowany do rekrutacji pracowników z sektora medycznego, świadczący usługi dla Partnerów z całej Europy.
Zespół doświadczonych rekruterów realizujący zaawansowane procesy rekrutacyjne na stanowiska wysokiej klasy specjalistów i kadrę menadżerską w całej Europie.